VIKSKÄRM, bambu/rotting, 1900-tal.

4420969. VIKSKÄRM, bambu/rotting, 1900-tal.

Längd ca 130 cm. Varje del 45 cm styck. Höjd 165 cm. Ihopfälld 165x45 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 221