GLOSTRUP. Soffbord/Soffbord, Teak, Danmark, 1970-tal.

4420946. GLOSTRUP. Soffbord/Soffbord, Teak, Danmark, 1970-tal.

Glostrup, soffbord/soffbord, teak, Danmark, 1970-tal, med tillverkarens etikett på undersidan,
Mått ca.: h 49 cm, b 74 cm, djup 74 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på ställen repor, gnidning och stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241