BORDSSPEGEL, mässing, "Titti" 1900-tal.

4420928. BORDSSPEGEL, mässing, "Titti" 1900-tal.

Höjd 32-36 cm, vridbar.
Spegel 21,5 x 28,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32-36 cm, vridbar.
Spegel 21,5 x 28,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 335