JAKTKNIVAR, 2 stycken.

JAKTKNIVAR, 2 stycken.
4420809. JAKTKNIVAR, 2 stycken.

Längd 12-22 cm.

Ytslitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12-22 cm.

Ytslitage, bruksskick.

Antal besök: 154