GARNVINDA, allmoge, 1800-tal.

GARNVINDA, allmoge, 1800-tal.
4420688. GARNVINDA, allmoge, 1800-tal.

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 40 cm
Diameter ca 20 cm.

Bruksskick. Ytsmuts. Skav och märken. Senare ersatta upphängningsdelar av plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 40 cm
Diameter ca 20 cm.

Antal besök: 196