PORSLINSFÖREMÅL, 8 stycken, porslin, Kina, 1900-tal.

4420676. PORSLINSFÖREMÅL, 8 stycken, porslin, Kina, 1900-tal.

Mestadels i äggskalsporslin. Höjd 3-17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 229