CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

4420666. CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

Sitthöjd 40, inkl dyna 47 cm
Höjd 78 cm
Längd 180 cm
Djup 55 cm.

Dyna med fläckar samt synliga sömmar undertill
Repor, märken på stomme.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40, inkl dyna 47 cm
Höjd 78 cm
Längd 180 cm
Djup 55 cm.

Repor, märken på stomme.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 4 785