OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografier, 2 st.

4420632. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografier, 2 st.

Landskap, signerad samt numrerad,
16x21 cm, 31x31 cm,
21x14 cm,41x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x21 cm, 31x31 cm,
21x14 cm,41x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 151