MODELLSKEPP "Carlscrona IV", 1900-talets andra hälft.

4420522. MODELLSKEPP "Carlscrona IV", 1900-talets andra hälft.

Höjd: 110 cm
Längd: 105 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 110 cm
Längd: 105 cm.

Lätt åldersslitage.

Antal besök: 652