SÄNGBORD, 1900-tal.

SÄNGBORD, 1900-tal.
4420423. SÄNGBORD, 1900-tal.

Höjd ca 68 cm.
Ca 46x39 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4420423. SÄNGBORD, 1900-tal.

Höjd ca 68 cm.
Ca 46x39 cm.

Antal besök: 194