SIDEBOARD, teak, 1950-tal, Danmark.

4420382. SIDEBOARD, teak, 1950-tal, Danmark.

Märkt "Made in Denmark".
Bredd 100, djup 38, höjd 71 cm.

Bruksslitage, mindre repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt "Made in Denmark".

Antal besök: 491