SYBORD, gustaviansk stil.

SYBORD, gustaviansk stil.
4420352. SYBORD, gustaviansk stil.

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 55 cm.
Bredd ca 39 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 55 cm.
Bredd ca 39 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 187