TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, aluminium, vit, sent 1900-tal.

442028. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, aluminium, vit, sent 1900-tal.

Bord, diameter 69 cm, höjd 68 cm.
Stolar, ett par, höjd 85 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, ett par, höjd 85 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 164