FÅTÖLJ, Eric Merthen, IRE, Skillingaryd. 1960-tal.

442026. FÅTÖLJ, Eric Merthen, IRE, Skillingaryd. 1960-tal.

Ek. Sadeljord av flätande skinnband. Brickmärkt.

Bruksslitage, plymåer utan klädsel. Saknar skinnspännen bakom ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 078