SALONGSBORD, 18/1900-tal.

SALONGSBORD, 18/1900-tal.
4420110. SALONGSBORD, 18/1900-tal.

Mässingsdetaljer. 110 x 81 cm, höjd 73 cm.

Fanerskador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, slitage.

Antal besök: 238