VÄGGPENDYL Gustaviansk stil. samt spegel 1900-talets första hälft.

44197. VÄGGPENDYL Gustaviansk stil. samt spegel 1900-talets första hälft.

Förgylld/bronserad med 3 rosor, höjd 47 cm,samt svartbetsad spegel 64/59 cm.

Slitage på förgyllning,nyckel bifogas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 728