LEIF ERICSON. "Metropolitan" litografi, signerad.

4419794. LEIF ERICSON. "Metropolitan" litografi, signerad.

Bildytans mått ca 34 x 44 cm
Ramens mått ca 034 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram, Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 34 x 44 cm
Ramens mått ca 034 x 54 cm.

Antal besök: 213