OKÄND KONSTNÄR. Komposition, akvarell, osignerad.

4419783. OKÄND KONSTNÄR. Komposition, akvarell, osignerad.

Ramstorlek 111 x 85 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 111 x 85 cm.

Ramslitage.

Antal besök: 206