SPEGELBYRÅ, med stenuppsats, 1900-tal.

441973. SPEGELBYRÅ, med stenuppsats, 1900-tal.

Längd 106, djup 57, höjd 189 cm.

Slitage, skador, lagningar, renoverad och kompletterad, ett lås löst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 388