SKRIN OCH SUPKOPPAR, 2 st, silver, Bl a CG Hallberg, 1900-tal. Total vikt ca 213 g.

441971. SKRIN OCH SUPKOPPAR, 2 st, silver, Bl a CG Hallberg, 1900-tal. Total vikt ca 213 g.

Skrin i rokokostil. Supkoppar från CG Hallberg, 1957. Skrinets höjd ca 7 cm. Supkopparnas höjd ca 5 cm.

Ytskikt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytskikt med slitage.

Antal besök: 850