4419647. SERVERINGSKÅP, 130 cm långt, Sverige 1920-tal.
Serveringsskänk, dubbla glasdörrar, hyllplan, 2 låsbara lådor. Antikvit/ljusgrå. Glas med ridåeffekt. Sverige 1920-tal
Höjd ca 91,5 cm
Längd ca 130 cm
Djup ca 52,5 cm.
Bruksslitage, senare målad
2 nycklar finns. Hyllplan med textil.
Höjd ca 91,5 cm
Längd ca 130 cm
Djup ca 52,5 cm.
Bruksslitage, senare målad