SKRIVBYRÅ, björk, empire.

SKRIVBYRÅ, björk, empire.
441957. SKRIVBYRÅ, björk, empire.

Längd 103, bredd 48, höjd 99 cm.

Fanerskador samt lös knopp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador samt lös knopp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 606