VAGNSLYKTOR, 1 par, 1800-tal.

VAGNSLYKTOR, 1 par, 1800-tal.
441955. VAGNSLYKTOR, 1 par, 1800-tal.

Svartlackerad plåt, förtennade ljusöppningar, facettslipade sidoglas, höjd 48 cm.

Bruksslitage, rost, bucklor, ett sidoglas sprucket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 711