VALURNA, Göteborg, ca 1900.

VALURNA, Göteborg, ca 1900.
4419554. VALURNA, Göteborg, ca 1900.

Hamrad koppar med Göteborgs stadsvapen på livet. höjd ca 57, bredd ca 32 cm.

Märken, bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, bucklor, slitage.

Antal besök: 508