BORD, med pelarfot, 1800-tal.

BORD, med pelarfot, 1800-tal.
4419503. BORD, med pelarfot, 1800-tal.

Rund skiva, pelarben med tredelad fot.
Höjd 71 cm.
Diameter 86 cm.

Avlutat. Bruksslitage. Något maskstunget. Fot med äldre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm.
Diameter 86 cm.

Antal besök: 204