LISA LARSON. "Advent", Skål, glaserat stengods, Gustavsberg.

4419492. LISA LARSON. "Advent", Skål, glaserat stengods, Gustavsberg.

Stämplad i botten.
Diameter 21,5 cm, höjd 8 cm.

Mindre repor.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad i botten.
Diameter 21,5 cm, höjd 8 cm.

Mindre repor.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 214