FRIMURARSVÄRD, rött, 1900-tal.

4419481. FRIMURARSVÄRD, rött, 1900-tal.

Längd ca 100 cm
Prydnadsvapen.

Mycket fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 100 cm
Prydnadsvapen.

Mycket fint bruksskick.

Antal besök: 399