SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft.

4419475. SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 99 cm
Sitthöjd 44 cm
Längd 120 cm.

Bruksslitage, renoverad, maskstungen, något lösa ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 99 cm
Sitthöjd 44 cm
Längd 120 cm.

Antal besök: 606