MARTINIGLAS, 11 stycken, Orrefors.

4419395. MARTINIGLAS, 11 stycken, Orrefors.

Höjd 15 cm.

Bruksslitage. Nagg upptäckt på 4 glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Antal besök: 269