VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
441924. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av kvinnor och växter i Famille Noir färger
Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 281