ETT MODERNT METALLBRANDSKYDD.

ETT MODERNT METALLBRANDSKYDD.
4419145. ETT MODERNT METALLBRANDSKYDD.

Höjd 95cm, längd 70cm.
Tillsammans med metallgnistskydd. (2).

Olika märken, slitage och repor. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95cm, längd 70cm.

Antal besök: 114