KAFFESERVIS, 35 delar, porslin, Bavaria.

4419075. KAFFESERVIS, 35 delar, porslin, Bavaria.

8 koppar diameter 7, höjd 6 cm
12 fat diameter 13 cm
12 assietter diameter 17 cm
1 kaffekanna höjd 23 cm
1 gräddsnipa höjd 9,5 cm
1 sockerskål med lock höjd 8 cm.

1 fat med nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 fat diameter 13 cm
12 assietter diameter 17 cm
1 kaffekanna höjd 23 cm
1 gräddsnipa höjd 9,5 cm

1 fat med nagg, bruksskick.

Antal besök: 150