NAUTIKA, trä och metall, 10 delar, 1800-1900-tal.

441901. NAUTIKA, trä och metall, 10 delar, 1800-1900-tal.

Kikare, kompass, mätinstrument med mera.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 955