SOFFGRUPP, rotting/glas, 1900-talets andra hälft.

4418700. SOFFGRUPP, rotting/glas, 1900-talets andra hälft.

Fåtöljernas djup 75, bredd 70. sitthöjd 45, rygghöjd 90 cm.
Soffans längd 123 cm.
Bordets längd 100, bredd 55, höjd 52 cm.

Bruksslitage samt något släpp kring rottingen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 123 cm.

Antal besök: 531