HARALD LINDBERG. "Fyrmastbarken C.B. Pedersen", olja på duk, signerad H. Lindberg.

44187. HARALD LINDBERG. "Fyrmastbarken C.B. Pedersen", olja på duk, signerad H. Lindberg.

56 x 89 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 89 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 4 809