SILVERFÖREMÅL, 4 delar.

SILVERFÖREMÅL, 4 delar.
4418322. SILVERFÖREMÅL, 4 delar.

sås samt soppslev, servettring samt dopsked, samtliga stämplade
total vikt ca 220 g inkl handtag

soppslev mäter 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

soppslev mäter 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 110