KNIV, samearbete, renhorn, osignerad.

4418316. KNIV, samearbete, renhorn, osignerad.

Längd ca 26, bredd ca 14 cm
Kniv, längd 19, bladlängd ca 10 cm
Baljan märkt "3-8-1946"
Bladet märkt K. J Eriksson Mora.

Bruksskick, smärre märken på bladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 26, bredd ca 14 cm
Baljan märkt "3-8-1946"

Antal besök: 183