FIGURIN, alabaster, 1900-tal.

FIGURIN, alabaster, 1900-tal.
44179. FIGURIN, alabaster, 1900-tal.

Rovkatt, längd ca 24 cm.

Svans med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rovkatt, längd ca 24 cm.

Svans med lagning.

Antal besök: 2 674