KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.
4417996. KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.

Höjd 200 cm
Bredd 80 cm
Djup 46 cm.

Bruksslitage. Lås saknas. Märken.. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 200 cm
Bredd 80 cm
Djup 46 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 750