KLÄDHÄNGARE, metall, 1900-tal.

4417899. KLÄDHÄNGARE, metall, 1900-tal.

Kromad metall
Längd 102 cm
Djup 27 cm.

bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromad metall
Längd 102 cm
Djup 27 cm.

bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 240