SKEPPSKLOCKA & BAROMETER, Fischer, 1900-talets andra hälft.

4417864. SKEPPSKLOCKA & BAROMETER, Fischer, 1900-talets andra hälft.

Mått: 10 x 27 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage .

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 10 x 27 cm.

Antal besök: 173