ROBERT WELCH MATSAL I LJUS EK.

4417741. ROBERT WELCH MATSAL I LJUS EK.

Utan innehåll, med en gångjärnstopp som omsluter en grå sammetsmonterad interiör, H.10 x W.46,5 x D.36.5cm.

Repor, nagg på höger sida nedre kant, 3 bucklor på framsidan nedre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 208