EN ÖSTEUROPEISK PERSISK DESIGNMATTA.

4417696. EN ÖSTEUROPEISK PERSISK DESIGNMATTA.

Mitten av 1900-talet, det bakre blomfältet med formad claret central medaljong, inom flera gränser och skyddsränder.
333 cm x 292 cm.

Färgvariation.
Slitage på fält.
Några slits i kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

333 cm x 292 cm.

Färgvariation.
Slitage på fält.
Några slits i kanterna.

Antal besök: 259