GUNNAR TORHAMN. Gouache, signerad.

4417683. GUNNAR TORHAMN. Gouache, signerad.

Ram ca 48,5 x 63 cm.

Bruksskick.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 48,5 x 63 cm.

Bruksskick.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 996