MANIKYRSET i ETUI, silver och metall, 9 delar.

44175. MANIKYRSET i ETUI, silver och metall, 9 delar.

Tyska stämplar.

Ej komplett. Skador. En tång ej silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tyska stämplar.

Antal besök: 777