NAUTIKA, block, 5 st, 1900-tal.

4417521. NAUTIKA, block, 5 st, 1900-tal.

Total längd ca. 7-18 cm.

Slitage, väderbitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca. 7-18 cm.

Slitage, väderbitna.

Antal besök: 216