PIEDESTALER, 2 st, elefant, 1900-tal.

4417325. PIEDESTALER, 2 st, elefant, 1900-tal.

Mått: 30 x 33 cm.

Slitage, krackelyr, smärre skador/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 30 x 33 cm.

Antal besök: 144