PIET HEIN, BRUNO MATHSSON. "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark.

4417296. PIET HEIN, BRUNO MATHSSON. "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark.

Vit bordsskiva med aluminiumsarg, ben av metall, etikettmärkt MADE IN DENMARK 1978 BY FRITZ HANSEN, höjd ca. 72, 180 x 120 cm.

Bruksslitage, skiva med repor samt färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 926