CARL MALMSTEN. Fåtölj, "Cirkus", 1900-tal.

4417265. CARL MALMSTEN. Fåtölj, "Cirkus", 1900-tal.

Ej brännstämplad.
Bredd vid karmar ca 76, sitthöjd 37, rygghöjd 82 cm.

Fötter med stötmärken, repor. Klädsel med skador, fläckar, delvis torkad stoppning.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej brännstämplad.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 451