GUNNAR NYLUND. Pingvin, stengods, signerad, Rörstrand.

4417214. GUNNAR NYLUND. Pingvin, stengods, signerad, Rörstrand.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Tema

Formstads Retro

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Tema

Formstads Retro

Antal besök: 437